Moderátor na Vaše eventy

Profesionální moderátor pro vaše akce

Hledáte moderátora? Hledáte vhodného a profesionálního moderátora na Vaší společenskou akci, ples, přehlídku, road show nebo golfový turnaj? Nabízím Vám dlouholeté zkušenosti v oblasti moderování akcí všeho druhu od A do Z! Za sebou mám několik společenských večerů pro známé a velké firmy z ČR a několik desítek maturitních plesů. Moderátor nebo také konferenciér, by měl mít kultivovaný a spisovný projev, kterým provází po celý večer, at‘ už se jedná o slavnost, výročí nebo maturitní ples.

Své služby nabízím pro všechny kulturní a společenské akce, ať už se jedná o maturitní ples, ples firmy, výročí firmy, family day, dětský den, městské slavnosti, golfový turnaj, představení nového produktu nebo automobilu, výstavy, veletrhy, reklamní akce, road show, módní přehlídky a další i sportovní akce. Jako moderátor jsem působil řadu let na celoplošné a nejposlouchanější stanici v ČR Ráááádio Impuls, Kiss Proton, Hitrádio FM Plus nebo Public TV a ZAK TV. Reference firem najdete ZDE.

Moderuji maturitní plesy, večírky, svatby, městské slavnosti, módní přehlídky, tiskové konference, golfové turnaje atd.

 
 

Maturitní ples jako moderátor v kombinaci s Dj

Často se stává, že mi napíše klient, který dal přednost levnější variantě speakera, že to byla velká chyba! Moderátor akcí, jestli ho tak můžeme nazvat, mluvil jako hulvát, dělal si legraci, které se smál pouze on sám. Pokud se jedná o akci jakéhokoliv druhu, moderátor musí být vždy ve střehu a ve spojení s produkcí, aby věděl, kdy, kde, co a proč. Z nějakého důvodu vypadne na poslední chvíli z programu nějaký zábavný prvek a pak se děj vůle boží….Dobrý moderátor akcí vyřeší tuto situaci jiným, profesionálním způsobem. Připomene program, pobaví hosty např. historkou, řekne jiné informace nebo následující program, zkrátka zachrání vždy danou chvíli, kdy hosté ani nepostřehnou, že se stala chybička…
Na váš maturitní ples pak nabízím možnost výhodného balíčku moderátora v kombinaci s DJ, který po půlnočním překvapení zahraje ty největší hitovky.
Více informací zde na této stránce Moderátor a DJ na maturitní ples