DJ na narozeninovou oslavu Petr Berka

Plánujete uspořádat narozeninovou oslavu a chcete, aby se oslava povedla? Zvolte profesionálního DJ na narozeniny, který má za sebou stovky akcí na oslavách všeho druhu jako jsou např. narozeniny, svatby a jiné večírky. Na narozeniny k vám přijedu např. do Plzně, Prahy, Karlových Varů, Příbrami, Kladna a dalších měst v celé republice. 

Ne každý DJ na narozeniny má ten správný cit pro výběr vhodné hudby pro vaše přátele a kamarády! Ne každý se přizpůsobí atmosféře oslavy a hraje si svou klubovku…. Ne každý vycítí hudební choutky každého vašeho pozvaného hosta. I zde platí, že sto lidí, sto chutí a každý si tak musí přijít na své. Jedině se zkušeným DJ na narozeninovou oslavu budete na svou oslavičku dlouho vzpomínat…Samozřejmostí jsou i písničky na přání!

Narozeninová oslava na kterou budete dlouho vzpomínat…

Plánujete vy nebo někdo z vašeho okolí pořádnou narozeninovou oslavu? Zde najdete kvalitního a zkušeného DJ na narozeninovou oslavu, který má za sebou několik akcí i pro známé osobnosti a cit při výběru správné hudby. Oslavy pro 10 nebo 100 lidí? Mohu nabídnout kvalitní ozvučení a LED osvětlení, zkrátka vše co je třeba na pořádnou narozeninovou oslavu! včetně karaoke show! Hraji pouze osvědčené a provařené hitovky, které všichni hosté dobře znají od 60′ do 90′ let až po současnost, rockové pecky včetně CZ a SK hitů, rock and roll, latino, country atd. po domluvě i další. Písničky na přání jakbysmet! Mám široký repertoár, takže každý si přijde na své. Vše si můžeme předem říct a upřesnit na schůzce u kávy nebo po telefonu. 

DJ na oslavu

DJ na narozeniny Plzeň, Praha zkrátka celá ČR

100 lidí – 100 chutí! Ano je třeba si přiznat, že každý poslouchá jinou hudbu. Na to je třeba myslet i při narozeninové oslavě. Proto se můžete spolehnout na mé služby a mnohaleté zkušenosti v oboru, že každý z vašich hostů odejde z narozeninové oslavy spokojený, že slyšel i tu svou oblíbenou písničku a vy i ostatní příbuzní a kamarádi budete na takovou párty dlouho a rádi vzpomínat! Zákazníci, kteří si objednají mé služby jsou spokojeni a rádi se vracejí, což je pro mě ta největší odměna za práci DJ na narozeninové oslavě. Reference firem najdete ZDE.
Ohlasy klientů z řad novomanželů pak najdete na svatebních stránkách ZDE.