Zkušený moderátor a DJ na maturák

Maturitní ples je bezpochyby velkou zkouškou pro maturanty, kteří si vše sami organizují, připravují a šetří celé studium. Když má přijít ona chvíle, očekáváte, že si maturák pořádně užijete! Užít si ho můžete za příznivou cenu, která potěší a navíc v kombinaci s DJ na maturitní ples můžete mít ještě výhodnější cenu za obě služby. Proč vyhazovat desetitisíce korun za youtubery a známé tváře, když stejně dobře bude moderovat Váš maturák i zkušený DJ a moderátor Petr Berka. Za sebou mám několik desítek plesů. Jako konferenciér tedy moderátor jsem byl na několika místech po celém Česku. Nejvíce je to Plzeň, Beroun, Domažlice, Klatovy ale také Praha a kraj Vysočina všeobecně. Mé služby moderátora a DJ si můžete objednat opravdu kamkoliv! 

Moderátor na ples pro tisíc nebo jen 10 lidí

Moderováním a hraním na plesech a jiných společenských akcích je pro mě výzvou! Maturáky a jiné eventy dělám již roky a pokaždé mě osobně naplňují pocitem zábavy, který rozdávám na vaše plesové hosty kultivovaným mluveným slovem a skvělými hity, který každý z nás dobře zná! Ostatně představte si situaci, kdy moderátor na maturáku nebude umět využít nějaké nenadálé hluché místo, které vzniká prakticky pořád v celém programu nebo zahraje písničku, kterou nikdo z přítomných hostů nezná? To jsou situace, kdy oceníte zkušenost daného moderátora, který moderuje váš ples na za vaše peníze! Nechcete přece za roky, co šetříte na tuto událost jakým je maturitní ples, aby konferenciér stál na jevišti jako tvrdé Y nebo aby DJ na maturák hrál jen hity, které se líbí pouze jemu samotnému! 
Já Vám nabízím zkušenosti, které určitě využijete na vašem maturáku! V kombinaci s hraním na plese mohu nabídnout i špičkový zvuk a inteligentní osvětlení včetně projekce. Ceny jsou přívětivé a dostupné pro každého! Zde je příklad nacenění:

Moderátor na maturitní ples ccé časově od 18hod. do půlnočka cena 12.000,-
DJ na maturák od 19 do 02 hod. 12.000,-
Dohromady maturák/DJ na maturák 20.000,-

Cena neobsahuje zvukový a světelný aparát, který cením pouze individuálně kvůli velikosti daného místa a návštěvnosti.

Napište mi na E-mail info zavináč petrberka.cz a určitě se domluvíme tak, abyste byli spokojeni!
Váš moderátor a DJ Petr Berka