MODERÁTOR AKCÍ 2017-09-04T11:44:05+00:00

Hledáte DJ na svatbu, DJ na večírek? Moderátora na maturitní ples?

Kontakt

Profesionální moderátor pro Vaše akce

Dj na svatbu, vánoční firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, soutěže pro děti, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.

Hledáte vhodného moderátora na Vaší společenskou akci nebo ples? Nabízím Vám dlouholeté zkušenosti v oblasti moderování akcí všeho druhu od A do Z!
Za sebou mám několik společenských večerů pro známé a velké firmy z ČR a několik desítek maturitních plesů. Moderátor akcí, by měl mít kultivovaný a spisovný projev, kterým provází po celý večer, at‘ už se jedná o slavnost, výročí nebo maturák.

Často se stává, že mi napíše klient, který dal přednost levnější variantě speakera, že to byla velká chyba! Moderátor akcí, jestli ho tak můžeme nazvat, mluvil jako hulvát, dělal si legraci, které se smál pouze on sám. Pokud se jedná o akci jakéhokoliv druhu, moderátor musí být vždy ve střehu a ve spojení s produkcí, aby věděl, kdy, kde, co a proč.
Z nějakého důvodu vypadne na poslední chvíli z programu nějaký zábavný prvek a pak se děj vůle boží….

Dobrý moderátor akcí vyřeší tuto situaci jiným, profesionálním způsobem. Připomene program, pobaví hosty např. historkou, řekne jiné informace, které jsou v tu danou chvíli potřeba. Ze všeho nejdůležitější je, aby to řekl tak, aby nikdo nezpozoroval, že se někde něco stalo, že někdo něco vypadlo z programu nebo se na poslední chvíli změnilo.
Tohle se v žádném případě nestane, objednáte-li služby profesionálního moderátora na Vaší akci nebo ples! Budu se těšit – Petr Berka – Moderátor a Dj pro každou Vaší akci!

Profesionální služby

Pozvěte si na své akce profesionála s dlouholetou zkušeností a užijte si bez starostí a na maximum !

KONTAKTUJTE MĚ