Maderátor na ples

Moderátor na maturitní ples

Moderátor na maturitní ples by v každém případě měl: 

  • Příjemně a slavnostně zahájit maturitní ples
  • Měl by uvádět program večera a provázet mluveným slovem
  • Měl by být vždy ve střehu!
  • Moderátor by měl umět improvizovat v kritických situacích
  • Měl by být inteligentně a přirozeně vtipný

Často se totiž stává, že z celé přípravy na maturák se vždy na něco zapomene.

Jednou jsem byl osobně pozvaný na maturák do Klatov, kde ples uváděl nějaký mladík. Asi zřejmě nikdy před tolika lidmi nemluvil a na jeho projevu to bylo vidět i slyšet. Po slavnostím šerpování studenti zapoměli na lahve se šampaňským. Nebylo zaplacené!

Všichni stáli v řadě v nástupu, se skleničkami v ruce a čekali a čekali..... Asi po 10 minutách někdo ze třídy v okénku u baru zaplatil 2 lahve šumivého sektu a moderátor?

Stál tam jak tvrdé Y aniž by něco řekl do mikrofonu a situaci nějakým způsobem zachránil. To, že se zapomene někde něco, se samozřejmě stává, ale to, co dělal v tu chvíli moderátor by se stávat nemělo žádnému profesionálovi!

Moderátor by měl povídat a celou situaci vhodně a vtipně zachránit! Posléze jsem se pak dozvěděl, že se jednalo o kamaráda, kterému jako třída zaplatila za moderování maturáku 3.000,-kč.

Pozor! Jedná se o slavnostní okamžik každého studenta! Je to sláva se vším všudy a tohle by se určitě stávat nemělo! Na Váš ples šetříte celé 4 roky a najednou se všichni hosté pozastaví nad tím, co za blázna (moderátora) tam stojí na jevišti s mikrofonem a neví, co dál.

Myslete při výběru na opravdu vhodného moderátora profesionála, který jakoukoli situaci vždy perfektně zvládne, že ani nebudete vědět, že jste něco zapoměli v přípravě plesu. Přečtěte si, prosím, i reference studentů, kterým jsme moderoval maturitní ples! Přesně takové služby Vám nabízím!

Moderátor na maturitní ples - Petr Berka Ráááádio Impuls, Kiss Proton, Hitrádio FM Plus, Hitrádio Dragon a Tv Public.

Reference moderátora Petra Berky

Chcete pouze moderovat Váš maturitní ples? Jako příklad zde uvádím referenci z OA Plzeň:

  1. Zdravím Petře! Chtěla jsem Vám poděkovat za všechny holky a známé na našem maturáku! Byl jste úžasně vtipnej a všechny jste výborně bavil! Jen díky Vám v Besedě byla tak skvělá atmosféra. Musím uznat, že jste absolutní profík, protože jsme v tom stresu celou řadu věcí zapoměli a vy jste to skvěle vokecal! Ještě jednou díky a určitě Vás kámoškám a známým doporučím! Alena N.

Varování pro ty, kteří hledají levné moderátory...

Každý ples stojí nemálo peněz a tak se hledají určitá řešení a opatření jak na maturáku ušetřit. Jako příklad zde uvádím politiku jedné třídy se kterou jsem neuzavřel smlouvu o moderování maturitního plesu.

  1. Dobrej, pane Berka, moc se Vám omlouvám, ale musím náš dohodnutý termín maturáku zrušit. Strýc jedné kámošky má jednoho kluka co začíná hrát na diskotékách a tak nám prý ples odmoderuje za 2.000,- kč. Nezlobte se! Petra K. Petr Berka : Tak samozřejmě, ples Vám odmoderuje asi každý včetně strýce, ale co když nastane situace, která se stává na skoro všech akcích? Vypadne jméno, kapela má pauzu, něco se stane, někdo vypadne atd.
  2. Začínající Dj je jistě skvělým prostředkem jak ušetřit peníze, ale pro ostatní je celkový dojem z plesu bohužel už trochu jiný. Profesionál zná a vyřeší takové časté problémy snadno! Povídá, povídá, připomíná tombolu a program, udělá si srandu, řekne vtip atd.

Pravdou je, že moderátor - profesionál stojí o něco víc než Dj, ale kvalita je v tomhle případě víc než rozdílná!

Cena za moderování maturitního plesu je standardní pro celou ČR a to pouze 8.000,- kč včetně dopravy! V případě, že máte zájem i o diskotéku po půlnočním překvapení účtuji doplatek 3.000,- kč* *Cena platná s balíčkem ve kterém je moderování a diskotéka!

Samostatná produkce je 5.000,- kč bez dopravy a zvukové aparatury. Také byste měli vědět, že pod pojmem diskotéka se neskrývá např. techno a podobné hudební žánry!

Na plesy chodí lidé, kteří raději Oldies, CZ a SK hity! I tady hraje dlouholetá zkušenost v oboru Dj! Mám za sebou několik desítek maturitních plesu jako Dj.

V případě Vašeho zájmu mne neváhejte kontaktovat na adrese info@petrberka.cz

Po domluvě zašlu smlouvy, ve kterých budou všechna data, aby i vy jste byli chráněni pro případ nedodržení závazků jako např. opožděný příjezd konferenciéra, nedodržení termínu atd. Jak vy, tak i naše agnetura je chráněna storno poplatkem.

Moderátor nebo Dj

Doporučuji

Reklamní spoty

Facebook

Google Plus