Maturák na klíč 2017-09-04T11:42:28+00:00

Hledáte DJ na svatbu, DJ na večírek? Moderátora na maturitní ples?

Kontakt

Maturitní ples na klíč

Dj na svatbu, vánoční firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, soutěže pro děti, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.

Nechcete mít žádné starosti s přípravou Vašeho maturáku? Nabízím Vám maturitní ples na KLÍČ!

Můžu doporučit skvělou profesorku tance Evu Bartovskou. Eva je zárukou kvalitního předtančení, které návštěvníky plesu nadchne! Eva Bartovská má svou vlastní taneční školu, takže chcete-li vystoupení ve stylu Hip-Hop, latino nebo dance atd., není problém.

Vřele doporučuju!! Vaše požadavky a přání předem projednáme podle vašich představ a navrhneme nejvhodnější řešení včetně kompletního programu. Jen pro zajímavost uvádím příklad kompletní ceny za ples NA KLÍČ:

vyberete si místo, např. Klub HB, moderátora, kapelu, profesora tance, diskotéku a cena včetně provize, která činí pouze 10 % je 79.000,- kč !! ( včetně DPH )

Aby jste byli v obraze, ceny v Plzni začínají za pronájem sálu na 90.000,- kč !!! Nabídneme i bonus pro každý ples NA KLÍČ: přípitek, skleničky a červený koberec ZDARMA! Proč ještě váháte? Nestresujte se přípravou plesu a jiných záležitostí a kontaktujte naší agenturu, která se specializuje na maturitní plesy!

Mohu Vám nabídnout i mé profesionální služby moderátora a Dj za speciální cenu v balíčku v případě, že využijete obě služby tj. Moderátora a Dj.

Profesionální služby

Pozvěte si na své akce profesionála s dlouholetou zkušeností a užijte si bez starostí a na maximum !

KONTAKTUJTE MĚ