Moderátor Brno

Moderátor Brno

Hledáte moderátora? Pořádáte v Praze firemní nebo jinou akci a hledáte vhodného profesionálního moderátora? Hledáte vhodného a profesionálního moderátora na Vaší společenskou akci, ples, přehlídku, road show nebo golfový turnaj?

Nabízím Vám dlouholeté zkušenosti v oblasti moderování akcí všeho druhu od A do Z! Za sebou mám několik společenských večerů pro známé a velké firmy z ČR a několik desítek maturitních plesů. (Praha,Brno a Plzeň) Moderátor nebo také konferenciér, by měl mít kultivovaný a spisovný projev, kterým provází po celý večer, at' už se jedná o slavnost, výročí nebo maturitní ples.

Jeden smutný příběh jednoho moderátora....Brno

Často se stává, že mi napíše klient, který dal přednost levnější variantě speakera, že to byla velká chyba! Moderátor, jestli ho tak můžeme nazvat, mluvil jako hulvát, dělal si legraci, které se smál pouze on sám. Pokud se jedná o akci jakéhokoliv druhu, moderátor (Brno)musí být vždy ve střehu a ve spojení s produkcí, aby věděl, kdy, kde, co a proč.

Z nějakého důvodu vypadne na poslední chvíli z programu nějaký zábavný prvek a pak se děj vůle boží.... Dobrý moderátor Brno vyřeší tuto situaci jiným, profesionálním způsobem. Připomene program, pobaví hosty např. historkou, řekne jiné informace, které jsou v tu danou chvíli potřeba. Ze všeho nejdůležitější je, aby to řekl tak, aby nikdo nezpozoroval, že se někde něco stalo, že někdo něco vypadlo z programu nebo se na poslední chvíli změnilo. Tohle se v žádném případě nestane, objednáte-li služby profesionálního moderátora na Vaší akci nebo ples!

Budu se těšit - Petr Berka - Moderátor a Dj pro každou Vaší akci - nejen Brno! Dále moderuji reklamní akce, family day, dětské dny, golfové turnaje, módní přehlídky, tiskové konference, výstavy a veletrhy, sportovní akce všeho druhu atd.

Moderátor nebo Dj

Doporučuji

Reklamní spoty

Facebook

Google Plus