DJ NA SVATBU2017-09-04T11:39:47+00:00

Hledáte DJ na svatbu, DJ na večírek? Moderátora na maturitní ples?

Kontakt

DJ na svatbu

Dj na svatbu, vánoční firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, soutěže pro děti, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.

Dj na svatbu, moderátor svatby Praha, Brno, Plzeň a celá ČR

Nabízím profesionální služby Dj na svatbu pro Váš „Velký“ den! Plánujete svatební párty na kterou budou hosté dlouho vzpomínat? Hledáte DJ na svatbu? Zároveň hledáte někoho, kdo by Vám nazvučil obřad a doporučil vhodnou hudbu na svatbu? Uvažujete o zábavě pro hosty? Pokud je Vaše odpověď ANO, využijte služeb profesionálního DJ a moderátora Petra Berky na Vaší svatbu! Letitá zkušenost v oboru a bohaté reference na mých stránkách www.djnasvatbu.info, které doporučuji řádně pročíst…

Vybíráme vhodného DJ na svatbu…
Specializované webové stránky na svatební hudbu, svatební tipy, svatební hry atd. DJ na svatbu

Zde najdete ještě více informací, které Vás zajímají ohledně DJ na Vaší svatební párty atd.

Klikněte na odkaz pro specializované stránky určené pro svatebčany, kteří hledají DJ na svatby.
Jako DJ na svatbách působím po celé ČR! Nejčastěji to je Praha, Brno, Plzeň, Karlovy Vary a Vysočina.

Nabízím špičkovou aparaturu RCF a produkci pro Vaše hosty na Vaší svatební oslavě. Nejžádanější směska největších hitů od 60. let až po současné hitovky. Díky mému působení v Ráááádiu Impuls nabízím i rozsáhlou databázi českých a slovenských písniček, které dokážou každého svatebčana zvednout ze židle na taneční parket. Dokážu zahrát vše a uspokojit tím každou věkovou kategorii, která je na svatební hostina běžná. Dlouholetá zkušenost ze svateb, firemních večírků a společenských akcí všeho druhu apod., umožňuje hosty na svatební párty lépe poznat, vyslechnout jejich přání nebo je vhodně naladit tu správnou atmosféru v případě, že nálada upadá. V mé nabídce djs na svatbu, najdete i několik originálních svatebních soutěží pro hosty. Záruka dobré zábavy!! Dále to je Karaoke Show pro zpestření večera ve speciálním výhodném balíčku pro novomanžele i firmy za příplatek pouze 1.000,-kč! Samozřejmostí je osobní schůzka týden nebo měsíc před svatbou. Domluvit se můžeme také e-mailem, telefonem nebo Skypem.

Doladění scénáře co se týče soutěží pro hosty a výběr hudby na Vaše přání:-) Přátelské jednání – reference na této stránce níže nebo DJNASVATBU.info. Po domluvě je možné nazvučit i svatební obřad. Nechcete se strachovat, jak celá zábava na svatební párty dopadne? Zvolte zkušenost a budete spokojeni!! Nevyplácí se šetřit peníze za amatérského diskžokeje, kterých je na internetu opravdu hodně. Za Vaši svatbu ručím svým jménem po celé republice. DJ na svatbu Praha, Brno, Vysočina, Plzeň a Karlovy Vary.

Kapela na svatbě nebo svatební dj?

Kapela má delší přípravu zvukové aparatury, nezahraje vše na přání, dělá přestávky a někdy i opravdu dlouhé pauzy a také nedokáže stišit hudbu. DJ na svatbu je s přípravou zvukové aparatury hotov do 15min., hraje na přání a pauzy dělat nemusí, potřebuje méně místa. Po domluvě je možné zahrát i dechovkové písničky pro babičky a milovníky lidové hudby. Je možné i country atd. a další různé žánry na Vaše přání. Vše samozřejmě po domluvě a představě o Vaší svatební párty a sestavě hostů.

Dj na svatbu – Petr Berka:-) Dlouholetá zkušenost v oboru a profesionalita!! Cena DJ na svatbu odpovídá kvalitě. V.I.P. reference na mých stránkách a na svatebních portálech. Vyžadujte profíka, který si hravě poradí s každou věkovou kategorií na Vaší svatbě.

Proč zvolit Petra Berku jako vhodného DJ na svatbu?
Svatební párty je jednou za život a hosté se musí bavit!! Výběr vhodného DJ na svatby je důležitý a závisí na něm celý Váš velký svatební večer a celá svatební oslava!! Svatební párty není jako obyčejná diskotéka a proto je výběr vhodného svatebního Dj velice důležitý. Bohužel v dnešní době již není DJ jako DJ. Na internetu jich najdete stovky, kteří si říkají dj na svatbu. Zeptejte se na zkušenosti, reference, ozvučení, živnost nebo obsazení termínů atd. Pokud Vám nabídne některý dj služby za 2-4.000,- kč něco tady nehraje….

100 lidí – 100 chutí! Nešetřete na tom, co je ten večer nejdůležitější, abyste druhý den a posléze i celý život nemuseli litovat, že byla nuda a Váš dj si hrál podle sebe a své oblíbené písničky na které nikdo netančil. Myslíte si, že je jedno, kdo Vám pouští muziku? Taky chyba! Správný Dj na svatbě pozná, kdy má změnit styl hudby a kdy má hosty na svatební párty vhodně a vkusně zabavit! Osobně mohu slíbit, že jsem se nikdy nesetkal s negativními ohlasy z řad novomanželů a hostů! Vždy si mé služby chválili:-) Jsem přesvědčený, že budete spokojeni i vy! Reference z různých svateb na této stránce dole. Mám za sebou stovky svateb a firemních večírků jako DJ a moderátor svatby.

Jak už bylo popsáno výše, mám za sebou stovky svatebních večerů a svatebních oslav, stovky diskoték v celé ČR v podobném stylu pro velké firmy. Zvolit profesionálního DJ na svatbu je správnou volbou pokud chcete, aby Váš svatební večer dopadl přesně tak, jak jste si přáli a dlouho dopředu plánovali! Navíc jako jeden z mála nabízím produkci i k svatebnímu obědu zcela ZDARMA! Je tedy možné využít mých služeb od doby jakou vy potřebujete a ne za příplatky podle odehraných hodin. Tohle není diskotéka, ale svatební oslava!

Několik názorů novomanželů a V.I.P. na služby DJ na svatbu Petra Berky naleznete na specializovaných stránkách na této adrese http://www.djnasvatbu.info/reference

Profesionální služby

Pozvěte si na své akce profesionála s dlouholetou zkušeností a užijte si bez starostí a na maximum !

KONTAKTUJTE MĚ