DJ NA OSLAVY A PÁRTY 2017-09-04T11:37:30+00:00

Hledáte DJ na svatbu, DJ na večírek? Moderátora na maturitní ples?

Kontakt

DJ na oslavy a party

Dj na svatbu, vánoční firemní večírek, moderátor na ples, svatební oslavu, dětské disko, soutěže pro děti, narozeninové oslavy, výročí firem, sportovní turnaje atd.

Mohu Vám nabídnout přesně takové služby DJ na oslavy, jaké čekáte! Chcete mít večírek nebo jinou akci v takovém stylu, jaký si předem řeknete? Není problém zahrát hity od 60′, 70′, 80′, 90′ let až po současnost. DJ na oslavy!!
Moje specializace je hlavně na oldies a na CZ a SK hity starší pecky osvědčené i novější.
Profesionál ve svém oboru, dj na oslavy, vždy nabídne takovou hudbu, která je potřeba pro Vaše hosty s různou věkovou kategorií, kde jsou různí hosté, zaměstanci nebo obchodní přátelé. Nejčastěji je to vždy od 30 let do 45 let.
100 lidí, 100 chutí! Správný diskžokej by měl zahrát takové hity, aby si každý z návštěvníků přišel na své. Je dobré měnit určité série častěji, aby se dostalo na každého, na každé přání. DJ na oslavy

Mám za sebou stovky akcí všeho druhu a proto se můžete vždy spolehnout na mé profesionální služby diskžokeje na Vaší akci nebo firemní večírek. Klienti, pro které jsem měl tu možnost zahrát na večírku se rádi vracejí a ví moc dobře, proč vždy raději zvolit profesionála diskžokeje na večírek! DJ na oslavy Petr Berka.

 

Profesionální služby

Pozvěte si na své akce profesionála s dlouholetou zkušeností a užijte si bez starostí a na maximum !

KONTAKTUJTE MĚ